SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İYİ PARTİ BÖLGESEL İSTİŞARE TOPLANTISINI ALİAĞA'DA YAPTI

İyi Parti Bakırçay Bölgesi 1. Bölgesel İstişare Toplantısını Aliağa Hilton Otel'de gerçekleştirdi.

07 Ağustos 2019 14:11 aliaga 669
İYİ PARTİ BÖLGESEL İSTİŞARE TOPLANTISINI ALİAĞA'DA YAPTI
İyi Parti Bakırçay Bölgesi 1. Bölgesel İstişare Toplantısını Aliağa Hilton Otel'de gerçekleştirdi.  Toplantıya Aliağa İlçe Başkanı Yavuz Adar, Bergama İlçe Başkanı Nuri Çiftçi, Dikili İlçe Başkanı Yakup Pınar, Foça İlçe Başkanı Ertuğrul Karanfil, Karşıyaka İlçe Başkanı Seçkin Boyunağa, Kınık İlçe Başkanı Halil Tekne, Menemen İlçe Başkanı Yılmaz Karslı, Bayraklı İlçe Başkanı Mehmet Erdinç, Çiğli İlçe Başkanı Hasan Şahin ile il ve ilçelerden yöneticilerin katılım gösterdiği toplantıda geçmiş dönem seçim değerlendirmeleri ve ilçe teşkilatlarının çalışmaları hususunda istişareler yapıldı. 
Toplantının başkanlığını yapan İyi Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar basın mensuplarının sorularına yanıt verdi. Kırkpınar erken seçim beklentisinin olduğunu dile getirdiği konuşmasında "İyi parti'nin 1 Nisan'da ilk kurultayında 165 bin insanın toplanması Ak Parti'yi dehşete düşürmüş ve erken seçim kararı almalarında etkili olmuştu. Bu günkü tabloya baktığımızda İyi Parti'nin varlığı, parlamento aritmetiğini değiştirdiği gibi halkımıza da umut olmuştur. Bir muhalefet bir iktidar sıkışıklığında İyi Parti üçüncü bir yol olmuştur. İyi Parti'nin güçlenmesiyle bu Kasım ayında değilse Mart ayında bir erken seçim yapılabilir. Ekonomik politikalardaki yönetilemez durum, dış politikadaki yanlışlıklar bu iktidarı bir erken seçime götürecektir” dedi. İyi Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar hükümetin sağlıktan, ulaşıma birçok alanda yürüttüğü çalışmaları eleştirdi. 
Toplantının basına kapalı gerçekleşen bölümünde ise İl Sekreteri Dündar Tanrıverdi, İl Muhasibi Figen Yıldırım ve ilçe başkanları yerel seçim çalışmaları ile mahalle temsilciliklerinin durumları hakkında konuşmalarını yaptı. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER