SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İYİ PARTİ YAVUZ ADAR İLE YOLA DEVAM DEDİ

İyi Parti İzmir İl Başkanlığı'na atanan Hüsmen Kırkpınar yeni yönetim kurulunu ve istifa etmiş ilçelerdeki başkanları açıkladı.

09 Kasım 2018 15:36 aliaga 2181
İYİ PARTİ YAVUZ ADAR İLE YOLA DEVAM DEDİ
İyi Parti İzmir İl Başkanlığı'na atanan Hüsmen Kırkpınar yeni yönetim kurulunu ve istifa etmiş ilçelerdeki başkanları açıkladı. İyi Parti Aliağa İlçe Başkanı Yavuz Adar oldu. 
İyi Parti İzmir İl Başkanlığı'nda gerçekleştirilen basın toplantısında İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar partililerine seslenerek "Ben inanıyorum ki bu ülkeyi bugün yönetenlerin elinden alacak yönetenlerin devredeceği partinin mensuplarısınız.  Bugünden yarına yarından da öbür güne taşıyacağımız bir davanın neferlerisiniz. Cumhuriyeti yaratan ve onun değerlerine sahip çıkanlar topluluğuyuz. ” dedi 
Kırkpınar, "Bütün zorlukları aşa aşa bugünlere gelen İyi Parti parlementoda 41 temsilcisi olan bir partidir. Eğer İyi Parti parlementoda olmasaydı Türkiye'de parlemento aritmetiğinden kaynaklanan sıkıntıları bir düşünün. Millet bizimle el sıkıştı. 31 Mart 2019 tarihinde  de milletimizle kucaklaşmayı sağlayacağız. Partimizle ilgili olumsuzluklar medyada yer aldı. Bunların bizleri yıpratması mümkün değildir.” dedi. 
Yeni yönetim kurulunu açıklayan İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar "Buraya yönetim kurulumuzu , disiplin kurulumuzu ve ilçe başkanlarını açıklamak için toplandık” diyerek gelenlere teşekkürlerini iletti. Kırkpınar'ın konuşmasının ardından okunan liste de Aliağa İlçe Başkanlığına Yavuz Adar getirildi. 
Detaylar Gazete Poyraz'da...
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER