SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İYİ PARTİ'DEN ALİAĞA'YA DÖRT VEKİLİ ZİYARET

İyi Parti'den Aliağa'ya dört vekilli ziyaret

08 Haziran 2018 16:42 aliaga 597
İYİ PARTİ'DEN ALİAĞA'YA DÖRT VEKİLİ ZİYARET
İyi Parti Aliağa İlçe Teşkilatı 24 Haziran Seçim çalışmaları kapsamında milletvekillerini ağırladı. İlçe Başkanlığında partililer ile bir araya gelen İyi Parti İzmir İkinci Bölge Milletvekili Adayları Aytun Çıray, Hüsmen Kırkpınar, Hayri Köseoğlu ve İlker Gül seçim çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundu.

İyi Parti İkinci Bölge Milletvekili Adayları Aytun Çıray, Hüsmen Kırkpınar, Hayri Köseoğlu ve İlker Gül seçim çalışmaları kapsamında partilerinin Aliağa İlçe Teşkilatına ziyarette bulundu. İlçe binasında İl Yönetimi ve partililer ile bir araya gelen adaylar seçim politikaları ve çalışmaları hakkında bilgi alış verişinde bulundu.

Adayların katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda basına ve partililere seslenen İyi Parti İkinci Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı Aytun Çıray “Aliağa İzmir siyasetinde her zaman ağırlığı olan ve önemli siyasetçiler yetiştirmiş bir ilçemizdir. Aynı zamanda İzmir'in en büyük sanayi tesislerinin olduğu ve Türkiye'nin her yerinden insanlarımızın kardeşçe yaşadığı ilçelerimizden bir tanesi. Bu ilçemizin önemine binaen İlçe Başkanımız Yücel Karaşan'ın davetine karşılık dört milletvekili adayımız birlikte ziyarette bulunduk. Aliağa'da bu seçim sürecinde de başarı elde edeceğimizi düşünüyoruz.” dedi

‘Türkiye kadınların özgürlüğü ile ilerleyecektir'

24 Haziran seçimlerinin farklı bir seçim olduğunun altını çizen Çıray “Bu seçim partiler üstü bir seçimdir. Bizler 24 Haziran'da sadece bir başkan, milletvekilleri seçmeyeceğiz. Aynı zamanda yaşam modelimizi belirleyeceğiz. Nasıl bir Türkiye'de yaşamak istediğimize karar vereceğiz. Sayın Akşener İyi Parti hareketini aynı zamanda bir kadın hareketi olarak görüyor. Bunun nedeni Büyük Mustafa Kemal Atatürk Türkiye için modernleşme kararı aldığında çağdaş medeniyetlerle mücadele edebilecek bir ülke yaratma kararı aldığında bunun ancak hür, özgür ve eşit kadınlarla mümkün olduğunu ifade etmişti. Bugün de Türkiye'nin özgür ve modern bir ülke olmasının koşulu kadınlar üzerinden yürüyecektir. Biz bu demokrasi mücadelesinde cesur kadınlara teşekkür ediyoruz. Sandıkta da onların büyük desteğini göreceğimize eminiz.” şeklinde konuştu.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER