SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İZMİR ALLAH'IN YARATTIĞI EN GÜZEL ŞEHİR

Ak Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi Bakırçay Bölgesi'nde partisinin ilçe teşkilatları ile buluştu.

28 Aralık 2018 19:30 aliaga 583
İZMİR ALLAH'IN YARATTIĞI EN GÜZEL ŞEHİR
Ak Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi Kınık, Bergama ve Dikili ziyaretlerinin ardından Aliağa'ya gelerek partisinin ilçe teşkilatı ile bir araya geldi. Zeybekçi'ye ziyaretleri boyunca Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Ak Parti İzmir Milletvekili  Yaşar Kırkpınar ve Ak Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül de eşlik etti. 
Ak Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi'yi Ak Parti Aliağa İlçe Binasında İlçe Başkanı Kazım Sayın ve yönetimi, Kadın ve Gençlik Kolları ve çok sayıda partili coşkuyla karşıladı. Burada basına ve partililere seslenen Nihat Zeybekçi "Ziyaretimiz Aliağa Teşkilatımıza saygı ziyareti. İnşallah on beş gün içerisinde Cumhurbaşkanımızın da katılacağı bir toplantıda ilçe adaylarımızı açıklayacağız.” diyerek Aliağa İlçe Teşkilatını bu toplantıda görmekten şeref duyacaklarını ifade etti.
Zeybekçi Denizli'deki seçilme ve belediye başkanlığı görevini sürdürme sürecini anlattığı konuşmasında bugüne kadar ne yaptıysa Teşkilat ile birlikte yaptığını dile getirerek"Teşkilatımız seferberlik başlattığımızda bize kefil oldu, onların sayesinde Denizli'yi Ege'nin vizyon şehri haline getirdik.” dedi. 
"İzmir'i bahanecilerin elinden kurtaracağız”
İzmir'de yerel seçim sürecine dair açıklamalarda bulunan Nihat Zeybekçi "Kolay olsaydı, bu iş Ak Partililere kalmazdı. Evet, zor biliyorum. Bundan 15 sene önce İzmir'in problemlerini çözmek kolaydı. Bugünse çok zor ama İzmirli farkında. İzmir doğuştan Allah'ın yarattığı en güzel şehirlerden bir tanesi…  Muhteşem ovaların, vadilerin ve nehirlerin buluştuğu, denizi ve tabiatıyla muhteşem bir alt yapısı olan bir şehir. Maalesef mazeretçilerin eline düşmüş. Maalesef 'ama, fakat, ancak' diyen bahaneci, umursamazların eline düşmüş. İzmir suistimal ve istismarcıların eline düşmüş. Artık zamanı, bunu görüyoruz. Cumhurbaşkanımız adaylığımızı açıklamadan önce 'İzmir adayı sen olacaksın' dediğinde Baş üstüne dedik. İzmir'i gerçekten bu bahanecilerin elinden kurtaracağımıza inanmasaydık, İzmir'i ideolojik mentalitelerine kurban eden bu anlayışın elinden kurtaracağımıza inanmasaydık, bugün burada sizin karşınızda olmazdım”açıklamalarında bulundu.
İzmir'de gerçekleştirdiği ziyaretlerde yaptığı gözlemleri de aktaran Ak Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi "Projelerimizi anlatmaya değil, sizinle tanışmaya geldik. On beş gün içerisinde tekrar bir araya geleceğiz hem projelerimizi paylaşacağız ve yeniden 'Bismillah' diyeceğiz. Tutmadığımız el, dokunmadığımız gönül kalmayacak. Derinden sessiz bir dalga geliyor. 1 Nisan günü sabah Anadolu'ya güneş İzmir'den doğacak.” dedi.  
Ak Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi ziyaretlerini Foça ile sürdürdü. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER