SİTE SAĞ REKLAM ALANI

KAAN YÜKSEL YİNE BAŞARIYLA DÖNDÜ

Dünya Shotokan Karate Şampiyonasında tatamiye çıkan İzmirli minik karateci Kaan Yüksel gururla döndü.

28 Mayıs 2019 14:41 aliaga 594
KAAN YÜKSEL YİNE BAŞARIYLA DÖNDÜ
Dünya Shotokan Karate Federasyonu faaliyet programında yer alan ve Romanya Shotokan Federasyonu'nun organizasyonuyla düzenlenen 10. Dünya Shotokan Karate Şampiyonası Bükreş'te Sala Polivalentâ Bucureşti Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Foça Reha Midilli İlkokulu 4. sınıf öğrencisi minik karateci, şampiyonada 10-11 Yaş Erkek Shobu Sanbon Kumite ve 10-11 Yaş Erkek Takım Kata kategorilerinde tatamiye çıktı. Bükreş'te düzenlenen 10. Dünya Shotokan Karate Şampiyonası'na 41 Ülkeden, 68 kulüp, 1513 sporcu katıldı. Türkiye takımlar düzeyinde toplamda 6 Altın, 13 Gümüş, 12 Bronz madalya kazandı.
Dünya Shotokan Karate Şampiyonasında İzmir Aliağa Taner Erol Kulübü karate takımı adına mücadele eden Foça Reha Midilli İlkokulu öğrencisi minik karateci Kaan Yüksel 2 kategoride mükemmel maçlar çıkartarak 2 Bronz madalya döndü. 
Minik karatecinin Antrenörü ve aynı zamanda babası Kudret Yüksel yaptığı açıklamada yoğun katılım olan bir turnuvada başarı gösteren sporcusunu tebrik ederek başarılarının devamını diledi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER