SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Kabotaj bayramı 93'üncü yılında kutlandı

1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı'nın 93'nci yılı, Aliağa'da çeşitli etkinliklerle kutlandı.

01 Temmuz 2019 12:35 aliaga 257
Kabotaj bayramı 93'üncü yılında kutlandı
Bu yıl Aliağa Liman Başkanlığı, İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi, Aliağa Amatör Balıkçılar ve Deniz Sporları Derneği ve Aliağa Belediyesi'nin ortaklaşa düzenlediği 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj bayramı töreni Cumhuriyet Meydanı'ndaki resmi tören ile başladı. 
Atatürk Anıtı'na çelenk koyularak saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunduğu törene Aliağa Kaymakamı Erhan Günay, Aliağa Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Şimşek, Aliağa Liman Başkanı Levent Köleteli, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Gümrük Muhafaza Müdürlüğü, İmeak DTO Başkanı Adem Şimşek, ALTO Başkanı Ömer Ertürk, ALDER Başkanı Naci Biçer ve vatandaşlar katılım gösterdi. 
Çelenk koyma töreninin ardından Aliağa Liman Başkanlığı önünden denize açılan Aliağa Protokolü deniz şehitleri anısına denize çelenk bıraktı. Etkinlikler gün boyu Avcı Ramadan Parkı'nda devam etti. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER