SİTE SAĞ REKLAM ALANI

KAHRAMAN EROĞLU SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

23 Mayıs 2019 16:59 aliaga 1152
KAHRAMAN EROĞLU SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Aliağa siyasetinin tanınan isimlerinden 2014 yılı CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Barış Eroğlu ve Engin, Barış Eroğlu'nun babaları Kahraman Eroğlu bu sabaha karşı vefat etti. 
Merhum Kahraman Eroğlu'nun cenazesi öğle namazını müteakip Aliağa Merkez Cami'inden kaldırıldı. Sevenlerinin son yolculuğunda yalnız bırakmadığı Kahraman Eroğlu'nun cenazesi memleketi Trabzon Erenköy'de defnedilecek.
Barış Eroğlu'nu acılı gününde yalnız bırakmayan Aliağalılar aileye taziye dileklerini iletti. Törene Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar'ın yanı sıra siyasi partilerin ilçe başkanları ve yöneticileri, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve üyeleri ile çok sayıda Aliağalı katılım gösterdi. 
Gazete Poyraz Ailesi olarak Barış Eroğlu'na ve Eroğlu ailesine baş sağlığı, merhum Kahraman Eroğlu'na Allahtan Rahmet diliyoruz. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER