SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Kamuoyuna ve Basına saygıyla duyurulur

Aliağa Belediye Başkanı Sayın Serkan ACAR 05 Mart 2019 Salı günü Atatürkçü Düşünce Derneği Aliağa Şubemize bir nezaket ziyareti yapmıştır.

09 Mart 2019 11:22 aliaga 0
Kamuoyuna ve Basına saygıyla duyurulur
Aliağa Belediye Başkanı Sayın Serkan ACAR 05 Mart 2019 Salı günü Atatürkçü Düşünce Derneği Aliağa Şubemize bir nezaket ziyareti yapmıştır. Bu nezaket ziyaretinde Derneğimizce önemli görülen konularla ilgili sorular sorulmuş ve Sayın Serkan ACAR tarafından bugüne kadar gerçekleştirdiği icraatlara yönelik bilgiler verilmiştir. Bu ziyaretten sonra bazı basın organlarında yayınlanan ve derneğimizde Sayın Serkan ACAR ile görüşülmeyen hususların haber yapıldığını üzülerek gördük.

Belediye Basın Yayın Bürosunca hazırlanarak Aliağa ve İzmir'deki yazılı ve görsel basın kuruluşlarına gönderilen, ziyarette görüşülmeyen ve konuşulmayan konuların medyaya haber olarak sunulmasını esefle karşılıyoruz.

Atatürkçü Düşünce Derneği dün olduğu gibi bugün de bölücü, etnik ve mezhepsel siyaset yapan partiler hariç, bütün siyasi partilere eşit mesafede durmaktadır. Etik değerlerimiz, Derneğimiz üzerinden kişilerin siyasi propaganda yapmalarını asla kabul etmez.

Kamuoyuna ve Basına saygıyla duyurulur.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER