SİTE SAĞ REKLAM ALANI

KAYHAN YALÇINKAYA'YA SALDIRI

Aliağa Ekspres Gazetesi İmtiyaz Sahibi Kayhan Yalçınkaya saldırısında yakalanan şüpheliler denetimli serbestlikle bırakıldı.

09 Mart 2019 12:47 aliaga 466
KAYHAN YALÇINKAYA'YA SALDIRI
Geçtiğimiz günlerde İstiklal Caddesi Bankalar Mevkii'nde saldırıya uğrayan Aliağa Ekspres Gazetesi İmtiyaz Sahibi Kayhan Yalçınkaya 2 kişi tarafından saldıraya uğramıştı. Ekspres'te yer alan habere göre saldırıya karışan iki kişi ile birlikte olayla bağı olduğu düşünülen Ö.F.K. isimli şahıs Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin çalışması sonucu gözaltına alındı. 
Aliağa Ekspres Gazetesi'nin haberine göre; Aliağa Ekspres Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve İşadamı Kayhan Yalçınkaya, 2 kişi tarafından saldırıya uğrayarak darp edildi. İstiklal Caddesi'nde bulunan bir banka şubesindeki işleminin ardından caddede yürürken ilk önce bir kişinin sözlü ve fiziksel saldırısına uğrayan Yalçınkaya'ya aynı anda başka bir kişi de arkadan saldırdı. Kayhan Yalçınkaya, saldırganlarla bir süre mücadele ederken olay yerinin yakınında bulunan polisler ve geçtiğimiz günlerde göreve başlayan mahalle bekçileri duruma kısa sürede müdahale etti. Saldırganlar D.S. ve İ.G. yakalanarak gözaltına alındı.
Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün yürüttüğü çalışmalar neticesinde göz altına alınan şüphelilerin ifadelerinin alındığı, 24 saat süren gözaltının ardından denetimli serbestlikle bırakıldığı bilgisine ulaşıldı.

Gazete Poyraz ailesi olarak basına yönelik her türlü saldırıyı kınıyor, Aliağa Ekspres Gazetesi İmtiyaz Sahibi Kayhan Yalçınkaya'ya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER