SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

KIDEMLİ BAŞKANLARIN BİRLİK VE BERABERLİK ZİYARETLERİ ALİAĞA İLE SÜRDÜ

İzmir'in kıdemli Belediye Başkanlarından Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin ve Karşıyaka eski Belediye Başkanı Cevat Durak,

30 Mart 2016 19:16 aliaga 1256
KIDEMLİ BAŞKANLARIN BİRLİK VE BERABERLİK ZİYARETLERİ ALİAĞA İLE SÜRDÜ
İzmir`in kıdemli Belediye Başkanlarından Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin ve Karşıyaka eski Belediye Başkanı Cevat Durak, ülkemizde artan terör olaylarına karşı ve partilerindeki kırgınlık ile küslüklerin giderilmesi için en güzel cevabın birlik ve beraberlikten geçtiği düşüncesiyle, İzmir’in İlçe Belediye Başkanları ve CHP İlçe Örgütlerine ziyaretlerini sürdürüyor. Bu gün Aliağa CHP İlçe ziyaretini de gerçekleştiren Başkanlar ziyaret sonrasında son durak olan Foça’ya geçtiler. Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’ı İlçe dışında olmasından dolayı ziyaret edemeyen Başkanlar daha önceki günlerde Kemalpaşa, Torbalı ve Selçuk Belediye Başkanları ile bu gün Kınık Belediye Başkanı Ak Partili Sadık Doğruer’i de ziyaret ettiler. CHP İlçe Örgütlerine ziyaret gerçekleştiren Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin ve Karşıyaka eski Belediye Başkanı Cevat Durak; “Gün birlik, beraberlik içinde olma günüdür” diyerek başladıkları ve bugüne kadar ve şu ana kadar 29 ilçeye yaptıkları ziyaretlerin Foça ile sonlanacağını ancak bu türden ziyaretlerin ve karşılıklı iş birliğinin devam edeceğini söylediler. Bu ziyaretlerle İzmir’de birlik ve beraberlik duygularını daha da artırmayı ve böylece Türkiye’nin huzuruna katkıda bulunmayı hedeflediklerini açıklayan Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, “Terörün sona ermesi ve toplumsal huzurun yeniden tesisi için siyasilere, yerel yöneticilere önemli sorumluluklar düşmektedir. Bu bilinçle gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde, nasıl başarılı oluruz  cevabın birlik ve beraberlikten geçtiği konusunda fikir alışverişinde bulunuyoruz” dedi. Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, daha önce ziyaret ettikleri Belediye Başkanları ve İlçe Başkanlarına Menemen’e özgü toprak testi ve toprak kasede Menemen yoğurdu hediye etme alışkanlığını Aliağa CHP İlçede de göstererek İlçe Başkanı Özcan Durmaz’a Testi ve Yoğurt hediye ederek devam ettirdi. Genel Merkez ile yaşadıkları sorunlar nedeni ile asla kırılıp küsmediklerini belirten başkanlar birlik ve beraberliğin yeniden tesisindeki önemi vurgulayarak İlçe yönetimlerine ve üyelerine dışarıya çıkıp halk ile kucaklaşmalarını, onlara dokunmalarını tavsiye ettiklerini anlatırken bazı özel anektotlar ile salonu dolduran partililerin büyük elkışını aldılar. Emegin kenti Aliağa’da CHP haricindeki bir partinin belediye başkanlığının kazanılmasına gönüllerinin razı olmadığını anlatan Tahir Şahin; Sadece İzmir’in değil Balıkesir, Denizli ve Manisa’nın da kaanılması gerektiğini anlattı. İlçe binası önüdeki toplu fotoğraf çekimi sonrasında başkanlar alkışlar ile Foça’ya uğurlandılar.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER