SİTE SAĞ REKLAM ALANI

KÜÇÜKAKYÜZ CHP'DEN ADAY ADAYI OLDU

Zeki Küçükakyüz CHP'den Aliağa Belediye Başkanlığına aday adayı olmak için dosyasını teslim etti.

05 Kasım 2018 18:31 aliaga 1433
KÜÇÜKAKYÜZ CHP'DEN ADAY ADAYI OLDU
Aliağa Belediyesi'nde görevli olan Zeki Küçükakyüz YSK'nın seçim takvimi doğrultusunda görevinden istifa ederek CHP Aliağa Belediye Başkanlığı aday adaylığı için başvuru yaptı.  CHP'den belediye başkanı aday adayı olmak için parti binasında ailesi ve yakınları il birlikte dosyasını teslim eden Küçükakyüz aday adaylık açıklamasını ise 9 Kasım Cuma günü CHPAliağa İlçe Binası'nda gerçekleştireceğini duyurdu. 
Parti binasında gerçekleştirilen başvuruda dosyasını Zeki Küçükakyüz'ün küçük kızı teslim etti. Ailesi ve yakınları ile fotoğraf çektiren Küçükakyüz "Bugün bu yolda bana destek olmak için gelen herkese teşekkür ederim”dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER