SİTE SAĞ REKLAM ALANI

LİDERİMİZİN İLKELERİ İLE YÜRÜYECEĞİZ

Gazete Poyraz, "Gündeme Dair" programıyla siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor.

26 Kasım 2018 17:57 aliaga 399
LİDERİMİZİN İLKELERİ İLE YÜRÜYECEĞİZ
Ak Parti Aliağa Belediye Başkan A. Adayı Zülküf Koçoğlu Gazete Poyraz'ın Gündeme Dair programına konuk oldu. Erol Özobut ve Bülent Pınarbaşı'nın sorularını yanıtlayan Zülküf Koçoğlu yerel seçimlerde ittifak görüşmelerini değerlendirdi. 
Ak Parti Aliağa Belediye Başkan Aday adayı Avukat Zülküf Koçoğlu kendisinin siyasetteki serüvenini anlattığı programda AK Parti ve MHP arasında 24 Haziran Seçimlerinde kurulan Cumhur İttifakı'nın Yerel seçimlerdeki yansımasını değerlendirdi. Koçoğlu "Liderimizin ilkeleri doğrultusunda seçilen adayın arkasında hep beraber çalışacağız. İttifakın kurulması durumunda ise büyüklerimizin gösterdiği yolda yürüyeceğiz. İttifakın devam etmesi gerekiyorsa devam edecek, kendi adayımızla girecek olursak da çalışmalarımızı o doğrultuda yürüteceğiz.” dedi. 

"Belediye ile uyumlu çalıştık” 

Kendisinin aday gösterilmesi söz konusu olursa Aliağa'da gördükleri eksiklikler üzerinden plan ve projelerini geliştireceğini dile getiren Zülküf Koçoğlu "Beş yıllık meclis üyeliği görevim boyunca Aliağa'da eksiklikleri daha iyi gördüm. Bu sebeple aday adaylığı başvurumu yaptım. Seçilmem durumunda taş üzerine taş koyarak daha iyisini yapmak için çalışacağım. Belediye ile uyumlu çalışmalarımız oldu. Bizim beş yıl içerisinde MHP ile ayrı düştüğümüz konular bir elin parmak sayısını geçmez. Akla mantığa uygun, Aliağa'nın yararına uygun her önerge tarafımızca kabul gördü.  Aliağalıların yaşam kalitesini arttıracak her projede eskiden de vardık, şimdi de var olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. 

2019 yerel seçimlerinde belediyeyi yöneten siyasi partinin değişebileceğini ancak Aliağa'ya hizmet çabalarının değişmeyeceğini belirten Ak Parti Aliağa Belediye Başkan Aday adayı Zülküf Koçoğlu, temayyül yoklamasında kendi isminin önde çıktığına dair iddialara ilişkin ise "Beş yıldır partime hizmet veriyorum. Gerek gençlerle gerek kadın kolları ile ilişkilerimiz hep iyi olmuştur. Öyle bir teveccüh gösterdilerse bize teşekkür etmek düşer” dedi. 

*Röportajın detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz…
https://www.facebook.com/gazetepoyraz/videos/370128206894020/

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER