SİTE SAĞ REKLAM ALANI

MART MECLİSİ OY BİRLİĞİ İLE GEÇTİ

ALİAĞA BELEDİYESİ MART AYI OLAĞAN MECLİSİ TOPLANDI

06 Mart 2019 12:11 aliaga 320
MART MECLİSİ OY BİRLİĞİ İLE GEÇTİ
Aliağa Belediyesi mart ayı olağan meclisi Belediye Başkanı Serkan Acar yönetiminde gerçekleştirildi. Meclis salonunda yapılan toplantının gündeminde başkanlıktan gelen önergeler ve komisyondan gelen raporlar yer aldı. Meclis üyelerinin oylamasına sunulan 39 madde tek tek oylandı.

5 Şubat 2019 tarihli meclis tutanaklarının okunup oylanması ile başlayan toplantıda ilk olarak başkanlıktan gelen önergeler meclis üyelerinin görüşüne sunuldu. Meclis üyelerinin görüşülen sunulan 19 madde İmar Komisyonuna 20.Madde ise İmar Komisyonu ile Plan Bütçe Komisyonuna havale edildi.

Başkanlıktan gelen önergelerin görüşülmesinin ardından Komisyondan Gelen Raporların oylanmasına geçildi. Raporlarda yer alan 19 maddenin komisyonlardan geldiği şekliyle kabulüne oy birliği ile kabul edildi.
Dilek ve temenniler bölümünde CHP Belediye Meclis Üyesi Erol Güngör görev süresi boyunca birlikte çalıştıkları meclis üyelerine teşekkürlerini sundu. 

Mart ayı olağan meclisi meclis görüşmelerine katılmayan Mehmet Yeşil'in mazeretinin kabul edilmesi ile sona erdi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER