SİTE SAĞ REKLAM ALANI

MEHMET KARADEMİR ANISINA DÜZENLENEN TURNUVA SONA ERDİ

Yenişakran Gençler Birliği Derneği tarafından Tüpraş'ta hayatını kaybeden işçi Mehmet Karademir anısına düzenlenen futbol turnuvası sona erdi

18 Temmuz 2019 14:41 aliaga 1167
MEHMET KARADEMİR ANISINA DÜZENLENEN TURNUVA SONA ERDİ
Yenişakran Gençler Birliği Derneği'nin 2017 yılında Tüpraş'ta yaşanan patlamada hayatını kaybeden Mehmet Karademir anısına düzenlediği futbol turnuvasının şampiyonları belli oldu.
Turnuvaya katılan takımlardan finale kalanlar içerisinden Yüksekköy takımı üçüncü, Beltansa Yapı takımı ikinci, Erdal Motor takımı ise birinci oldu. Finalde birinci olan takım ödülünü hayatını kaybeden işçi Mehmet Karademir'in babası Ali Karademir'in ellerinden aldı. 
Baba Karademir oğlunun da Yenişakran Gençler Birliği Derneği üyesi olduğunu, derneğin böyle bir turnuva düzenlemesinden gurur duyduğunu ifade etti. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER