SİTE SAĞ REKLAM ALANI

MEMLEKETİMİZE AŞIĞIZ

Mehmet Fesih Hançınar Ak Parti Aliağa Belediye Başkanlığına aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

13 Kasım 2018 17:28 aliaga 661
MEMLEKETİMİZE AŞIĞIZ
Ak Parti'de Aliağa Belediye Başkanlığı Aday adaylığı başvurularına dilekçe veren isimler arasında Mehmet Fesih Hançınar da yer aldı. İlçe Binası'na gelerek başvurusunu gerçekleştiren Fesih Hançınar evraklarını İlçe Başkanı Kazım Sayın'a teslim etti. Ak Parti İlçe Başkanı Kazım Sayın aday adaylığı başvurusu gerçekleştiren Mehmet Fesih Hançınar'a başarılar diledi. 
Başvuru evraklarını teslim edip, basına fotoğraf veren Fesih Hançınar "Böyle bir günde benimle birlikte olan herkese teşekkür ediyorum. Ak Parti çatısı altında yıllardır aktif siyasi çalışmaları sürdürüyorum. Bundan sonra da sürdürmeye devam edeceğim. Geçtiğimiz yerel seçimlerde kaybettiğimiz yerel iktidarın Aliağalılar olarak hala üzüntüsünü yaşıyoruz. Rabbim nasip ederse aday adayı olan tüm arkadaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde yerel yönetimde iktidara gelmek için gayretlerimizi sarfedeceğiz. Eğer fırsatımız olur da Belediye Başkanı seçilirsek emekçimize saygılı, halkımıza ve vatandaşlarımıza sadık bir şekilde hareket edeceğimizin sözünü veriyoruz. Ak Parti bir hizmet hareketidir. Memleketimize aşığız. Aliağa küçük bir Türkiye'dir. İnanıyorum ki bu küçük Türkiye'de aday adayları olarak doğru bir vizyon ile yola çıkarsak Aliağalılar tarafından ödüllendirileceğiz.” dedi.  

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER