SİTE SAĞ REKLAM ALANI

METEOROLOJİDEN YAĞIŞ VE FIRTINA UYARISI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

13 Aralık 2019 14:33 cevre 774
METEOROLOJİDEN YAĞIŞ VE FIRTINA UYARISI
Meteoroloji 2.Bölge Müdürlüğü, hafta sonu Aliağa'da gök gürültülü sağanak yağışın hakim olabileceği uyarısında bulundu. Sıcaklılar ise hafta boyunca 7 ila 18 dereceler arasında seyredecek.

Meteoroloji 2.Bölge Müdürlüğü ayrıca, Ege denizinde rüzgarın 14 Aralık 2019 Cumartesi günü sabah saatlerinden itibaren kuvvetini artırarak güney ve güneydoğu yönlerden 6 ila 8 (50-75 km/sa) kuvvetinde fırtına, yer yer 9 (90 km/sa) kuvvetinde kuvvetli fırtına şeklinde esmesi beklendiği bilgisini de paylaştı. Fırtınanın pazar günü ilk saatlerden itibaren etkisini kaybetmesi tahmin ediliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü resmi internet sayfası üzerinden yaptığı bilgilendirme ile su baskını, yıldırım, küçük çaplı dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği yönünde vatandaşlara uyarılarda bulundu.

ALİAĞA'DA TAHMİN EDİLEN BEŞ GÜNLÜK HAVA DURUMU

Meteoroloji 2.Bölge Müdürlüğü'nden elde edilen verilere göre Aliağa'da beş gün boyunca tahmin edilen hava durumu şöyle olacak;

14 Aralık 2019 Cumartesi: Hava gök gürültülü sağanak yağışlı, sıcaklık en yüksek 18, en düşük 10 derece,

15 Aralık 2019 Pazar: Hava çok bulutlu, sıcaklık en yüksek 18, en düşük 10 derece,

16 Aralık 2019 Pazartesi: Hava az bulutlu, sıcaklık en yüksek 17, en düşük 8 derece,

17 Aralık 2019 Salı: Hava az bulutlu, sıcaklık en yüksek 17, en düşük 7 derece,

18 Aralık 2019 Çarşamba: Hava az bulutlu, sıcaklık en yüksek 18, en düşük 7 derece,
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER