SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

MHP'nin seçim takvimi belli oldu

İzmir'de MHP teşkilatında belediye başkan aday adayı olmak isteyenler için takvim netleşti.

01 Kasım 2018 16:47 aliaga 428
MHP'nin seçim takvimi belli oldu
İzmir'de MHP teşkilatında belediye başkan aday adayı olmak isteyenler için takvim netleşti. Buna göre, teşkilatlarda görevli olup da adaylık düşünenler 15 Kasım'a kadar istifa edecek.

MHP'nin 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlere kendi adayları ile girme kararı almasının ardından, parti teşkilatları hareketlendi. MHP adaylık takvimini kısmen belirledi. Buna göre, il ve ilçe teşkilatlarında görevli olan ve belediye başkan aday adaylığı düşünen partililerin, 15 Kasım'a kadar istifa etmesi gerekiyor. MHP'den aday adayı olmak isteyen kamu çalışanları da 1 Aralık'a kadar görevi bırakacak.

MHP Aliağa İlçe Başkanı Abdurrahim Aydemir aday adaylık takvimi için "Takvim YSK'nın belirlediği tarihlere göre ilerleyecek. Aliağa Belediye Başkanlığı için bizim adayımız tek isim olacak. O da Serkan Acar. Meclis üyeliği için başvurular olacaktır. Tüm Aliağa için hayırlı olmasını dilerim” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER