SİTE SAĞ REKLAM ALANI

MÜDÜRLER KURULU TOPLANDI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

30 Ocak 2019 17:12 aliaga 403
MÜDÜRLER KURULU TOPLANDI
Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı ilçe merkezi, mahalle ve köylerde bulunan resmi ve özel ilkokul, ortaokul, lise ve kurum müdürlerinin katıldığı 2018-2019 Eğitim öğretim yılı I. Dönem sonu İlçe Eğitim Kurumları Müdürler Kurulu Toplantısı  Alp Oğuz Anadolu Lisesi Toplantı Salonu'nda yapıldı.
Toplantıya; Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bayhan, Şube Müdürü Arif Canpolat, Şube Müdürü Hayati Yavuz, okul kurum müdürleri katıldı.
 2018-2019 öğretim yılı 1. kanaat dönemi değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda  2. kanaat döneminde yapılacak iş ve işlemleri ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. Gündem Maddeleri görüşüldü.
Toplantı, Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bayhan'ın eğitim ve öğretim yılında başarı dilekleriyle sonlandı.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER