SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ODA BAŞKANLARI VALİ AYYILDIZ I ZİYARET ETTİ

İzmir Valisi Erol Ayyıldız, Aliağa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Salih Yiyitalp ile Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk'i makamında kabul etti.

04 Şubat 2018 21:48 aliaga 599
ODA BAŞKANLARI VALİ AYYILDIZ I ZİYARET ETTİ
İzmir Valisi Erol Ayyıldız,   Aliağa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı  Salih Yiyitalp ile  Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası  Başkanı Serdar Berk'i makamında kabul etti.

Ocak ayında  gerçekleştirilen  Olağan Genel Kurullarında 'da yeniden Aliağa  Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına  yeniden seçilen Salih Yiyitalp ve  Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına seçilen Serdar  Berk ile İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB) Başkanı Zekeriya Mutlu ,AK parti Aliağa İlçe başkanı Yaşar  Akbulut  İzmir Valisi Erol Ayyıldız'ı makamında ziyaret etti

 Aliağa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı  Salih Yiyitalp  bir nezaket ziyaretinin ötesinde esnaflarımızın sorunları hakkında  görüştüklerini söyledi
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER