SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ÖĞRENCİLER BÜYÜKLERİNE SAYGIYI YERİNDE ÖĞRENDİ

Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencileri büyüklerine saygı ünitesinde huzur evini ziyaret etti.

28 Aralık 2018 12:02 aliaga 260
ÖĞRENCİLER BÜYÜKLERİNE SAYGIYI YERİNDE ÖĞRENDİ
Cumhuriyet İlköğretim Okulu 2-A sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Güler Albayrak nezaretinde Foça Reha Midilli Necla Ana Huzurevi'ne ziyarette bulundu.
 Hayat bilgisi ders ünitesinde yaşlılara saygı konusunu işledikleri için huzur evinde kalmakta olan yaşlıları ziyaret eden öğrenciler hem farkındalık yarattılar hem de tüm gün boyunca yaşlılarla birlikte vakit geçirdiler. Etkinliği gerçekleştiren Sınıf Öğretmeni Albayrak öğrencileriyle birlikte ziyaretleri neticesinde büyüklere saygının önemini öğrettiklerini ve bu tür ziyaretlerin artması gerektiğini vurguladı.  Öğrenciler, büyüklerinin elini öperek yanlarında getirdikleri canlı balıkları ve Atatürk portrelerini hediye etti. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER