SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ÖLÜMÜNÜN 22. YILINDA ALPARSLAN TÜRKEŞ ANILDI

MHP Aliağa İlçe Başkanlığı, partinin kurucusu Alparslan Türkeş'in vefatının 22. yıl dönümü nedeniyle mevlid okutup, lokma dağıttı.

04 Nisan 2019 17:50 aliaga 411
ÖLÜMÜNÜN 22. YILINDA ALPARSLAN TÜRKEŞ ANILDI
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aliağa İlçe Başkanlığı ve Aliağa Ülkü Ocakları, MHP'nin kurucusu ve ilk Genel Başkanı Alparslan Türkeş'i vefatının 22. yıl dönümünde andı. İkindi Namazına Müteakip Merkez Camii'nde Kuran-ı Kerim Tilaveti okutuldu. İlçe Teşkilatı Türkeş hayrına Aliağa Demokrasi Meydanı'nda lokma dağıttı. 
MHP Aliağa İlçe Başkanı Abdurrahim Aydemir "Ülkücü hareketin ve Milliyetçi Hareket Partisi'nin kurucusu rahmetli Alparslan Türkeş'in 22. yıl dönümü… Her yıl olduğu gibi bu yılda kendisini rahmetle anıyoruz. Dün emrindeydik, bu gün yolundayız yarın da Hak tecelli eder, yanında oluruz. Fikirleri bizimle beraber yaşayacaktır. Mekanı cennet olsun” dedi. 
Ak Parti Aliağa İlçe Başkanı Kazım Sayın ise "Rahmetli Alparslan Türkeş'i saygı ve rahmetle anıyoruz. Gençliğimizin en önemli siyasi liderlerinden birisidir. Mekanı cennet olsun. Ondan öğrendiklerimizi biz de yeni nesile aktarmaya çalışıyoruz” diye konuştu. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER