SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNDEN FARKINDALIK YÜRÜYÜŞÜ

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

23 Mayıs 2019 12:43 aliaga 228
ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNDEN FARKINDALIK YÜRÜYÜŞÜ
Fatih Ortaokulu beşinci sınıf öğrencileri, Aliağa Engelliler Derneği üyeleriyle birlikte farkındalık yürüyüşü gerçekleştirdi. 
Zeytinli Park girişinde toplanan öğrenciler "Engelleri kaldır” "En büyük engel sevgisizlik”  yazılı pankartlarla bir yürüyüş gerçekleştirdi. Öğrencilerin yürüyüşünü Aliağa Engelliler ve Rehabilitasyon Derneği Başkanı Aytaç Bayar ve üyeleri de katıldı. Etkinlik Aliağa Engelsiz Kafe'de sona erdi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER