SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ÖYKÜ ARİN'İN ÇAĞRISINA ALİAĞALI BASIN EMEKÇİLERİ YANIT VERDİ

İlik nakli için uygun donör aranan Öykü Arin'in çağrısına bir ses de Aliağalı basın emekçilerinden geldi.

15 Şubat 2019 16:36 aliaga 393
ÖYKÜ ARİN'İN ÇAĞRISINA ALİAĞALI BASIN EMEKÇİLERİ YANIT VERDİ
Doktorların MML (Juvenil Miyelomonositik lösemi) tanısı koyduğu ve ilik nakli için donör aranan üç buçuk yaşındaki Öykü Arin için ülke genelinde sürdürülen 'Öykü Arin'e umut ol' kampanyasına bir destek de Aliağalı basın emekçilerinden geldi. Demokrasi Meydanı'nda bulunan Kızılay Aracı'na giden basın mensupları Öykü Arin'in "Korkacak bir şey yok, iyileşiyorsun.” çağrısına yanıt vererek kök hücre bağışında bulundu.
Ellerinde bulunan "Öykü Arin'e umut ol” yazılı dövizlerle farkındalık yaratan basın emekçileri kök hücre bağış formunu doldurmalarının ardından sırayla kök hücre bağışında bulundular. Aliağa basın mensupları 12 ülke genelinde sürdürülen ve ilik bekleyen tüm hastalar için umut olacak kampanyaya herkesin destek vermesi gerektiğini vurgulayarak "Ertelemeyin, Öykü Arin ve tüm ilik bekleyen hastalar için kök hücre bağışında bulunun” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER