SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

PEDALHANE 2 YAŞINDA

Aliağa Bisiklet Topluluğu Pedalhane 2. yaşını kutladı.

08 Haziran 2018 07:41 aliaga 570
PEDALHANE 2 YAŞINDA
Serbey Kafe'de düzenlenen yaş günü partisine Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar katıldı.

Aliağa Bisiklet Topluluğu Pedalhane 2. Kuruluş Yıldönümünü Serbey Kafe'de düzenlediği yaş günü partisi ile kutladı. Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar'ın da katılım gösterdiği kutlamada Topluluk Başkanı Osman Özcan ve topluluk üyeleri kutlama pastasını birlikte kesti.

2 yıl boyunca Aliağa'da bisiklet kullanımının arttırılması ve sosyal sorumluluk projelerine imza atan Pedalhane, bundan sonraki süreçte de çalışmalarına devam edeceklerini dile getirdi. Kutlamalara katılan Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar konuşmasında “Bir bisiklet sevdalısı olarak Aliağamızın en güzel topluluklarından Pedalhane'nin 2'inci kuruluş yıl dönümünü canı gönülden kutluyorum. Daha nice yıllar sizlerin katkılarıyla çalışmalarına devam edecektir. Bizim de belediye olarak görevimiz bisiklet kullanımını arttırmak ve bisiklet kullanan vatandaşlarımız için düzenlemeler yapmaktır. Bu konuda da elimizden ne geliyorsa yapacağız. Hayat bisiklete binmeye benzer, pedal çevirmezsen düşersin.” dedi.

Topluluk Başkanı Osman Özcan ise çıktıkları yolda çalışmalara destek veren tüm bisiklet sevdalılarına teşekkürlerini iletti.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER