SİTE SAĞ REKLAM ALANI

PROTOKOL BAYRAMIN İLK GÜNÜ BAYRAMLAŞACAK

Aliağa Kaymakamlığı, Kurban Bayramı münasebetiyle düzenlenecek olan resmi bayramlaşma programını ilk gün gerçekleştirecek.

16 Ağustos 2018 17:23 aliaga 395
PROTOKOL BAYRAMIN İLK GÜNÜ BAYRAMLAŞACAK
Aliağa Kaymakamlığı, Kurban Bayramı münasebetiyle düzenlenecek olan resmi bayramlaşma programını açıkladı.
Bayramın ilk günü (21 Ağustos) saat 10.00-11.00 arasında Engelsiz Kafe'de gerçekleştirilecek programda kamu görevlileri ve Aliağalı vatandaşlar bayramlaşacak. Bayramın ikinci günü ise ilçedeki şehit ve gazi aileleri ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çocuk Evleri ziyaret edilecek. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşma programına kamu kurum ve kuruluş amirleri, siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları ile Aliağalıların katılması bekleniyor.
Bayram Programı vesilesi ile Aliağalıların bayramını kutlayan Aliağa Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz " Aliağalı hemşehrilerimizin ve kamu görevlilerimizin kurban bayramını kutluyor; bayramın ülkemize ve milletimize hayırlar ve huzurlar getirmesini diliyorum” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER