SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ROBOKOD FLAMİNGOLARDAN MUHTEŞEM BAŞARI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

06 Mayıs 2019 13:28 aliaga 2225
ROBOKOD FLAMİNGOLARDAN MUHTEŞEM BAŞARI
Aliağa Atatürk Ortaokulu RoboKod Flamingo takımı, Dünya Robot Olimpiyatları (WRO)-Akıllı Şehirler- temalı Türkiye finalinde Smart Bike Pathways Projesi ile Türkiye şampiyonu oldu.
Robokod Flamingo takımı Macaristan'da yapılacak olan Dünya Robot Olimpiyatlarında ülkemizi temsil etme hakkı kazandı.  Okul Müdürü Habib Bilgiç şampiyonluğun ardından "Özveri emek ve çalışmalarının karşılığını alan takımımızın koçları Tayfun Acar ve Onur Işık'ı öğrencilerimiz Deniz Haki, Gürkan Fidanoğlu, Meryem Asude Tahtalı'yı ve çok kıymetli ailelerini tebrik ediyoruz. Bizleri izlemeye devam edin.” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER