SİTE SAĞ REKLAM ALANI

SAADET PARTİSİ ADAY TANITIM KAHVALTISI DÜZENLEDİ

Saadet Partisi Aliağa İlçe Yönetimi, Aliağa Belediye Başkan Adayı İsmet Topal'ın partililere ve Aliağa'lılara tanıtımı için bir kahvaltı düzenledi.

11 Mart 2019 13:41 aliaga 338
SAADET PARTİSİ ADAY TANITIM KAHVALTISI DÜZENLEDİ
Saadet Partisi Aliağa Belediye Başkan Adayı İsmet Topal tanıtım kahvaltısında Aliağalıara seslendi. Kahvaltıda Saadet Partisi İzmir İl Teşkilatı, ilçe belediye başkan adayları ve partililer de hazır bulundu. 
SP İzmir İl Başkanı Zekariya Hazırbulan, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Şerafettin Kılıç, Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Özüdoğru, Foça Belediye Başkan Adayı Paşali Feyiz, Aliağa Belediye Başkan Adayı İsmet Topal ve teşkilat üyeleri katıldı.
 SP Aliağa Belediye Başkan Adayı İsmet Topal konuşmasında, bu görevi kendisine layık gördükleri için parti yönetimine teşekkür ederek, ”Göreve seçilmemiz halinde belediye hizmetlerini borçlanmadan yapacağız. Paramızın çoğu kamu kesiminde faiz borçlanmasına gidiyor. Biz denk bütçe yapacağız. Belediyede aracı olanlarla değil kendi işimizi kendimiz yapacağız.” dedi. 
İzmir İl Başkanı Zekeriya Hazırbulan, "Saadet Partisi ülke genelinde 81 il, 922 ilçe, 386 belde olmak üzere toplam 1389 seçim bölgesinde bir tane eksik olmaksızın tamamında hiçbir parti ile ittifak yapmadan seçimlere katılan tek parti oldu." diye konuştu.
SP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Şerafettin Kılıç, İzmir'i verimli ve üretken belediyecilikte örnek bir şehir haline getireceklerini ifade ederek, "Hizmette adaleti sağlayacağız. Partizanlık ve ayrımcılık yapmayacağız. Her projemiz ve her hizmetimizde adil davranılacak, israftan kaçınılacak, kazanılmış haklara riayet edilecek, hizmette gereklilik esas olacak, kültürümüze, değerlerimize uygun olacaktır. Yatırıma bütçeden daha fazla pay ayrılacağız. Şehrimizde istihdam artırıcı yatırımların yapılmasında belediyemiz, imkanları ölçüsünde yardımcı olacaktır.” dedi.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER