SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ŞAKRAN CEZAEVİNDE ÇOCUKLARA YENİ YIL EĞLENCESİ

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

27 Aralık 2018 18:44 aliaga 445
ŞAKRAN CEZAEVİNDE ÇOCUKLARA YENİ YIL EĞLENCESİ
GAZETE POYRAZ- Yenişakran'da bulunan İzmir Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda yeni yıl kutlama programı düzenlendi. "Hoş geldin 2019” adıyla düzenlenen programda aralarında Aliağa Belediye Başkan Yardımcısı Memedali Özkurt,  Ceza İnfaz Kurumları Tabur Komutanı Nevzat Ak ve Yenişakran Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Vural Teymür, cezaevi personeli, çocuklar ve ailelerinin de bulunduğu konuklar Kapalı Spor Salonunda hazırlanan eğlenceye katıldı. 
Açılış konuşmasını gerçekleştiren Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Vural Teymür çocukların yeni yılı umutlu ve mutlu bir şekilde karşılaması için bir program hazırladıklarını vurguladı. Konuklara seslenen Teymür "Burayı cezaevi gibi düşünenler oluyordu oysa biz kurumumuzda gençlerimizin ve çocuklarımızın iyi bir rehabilitasyon ve eğitim sürecinden geçerek topluma kazanılması için elimizden geleni gerçekleştiriyoruz. Burada düzenlediğimiz kurs ve seminerler ile çocuklarımızın bastırılmış yeteneklerini gün yüzüne çıkarıyor, onların kendilerini doğru bir şekilde keşfetmelerini sağlıyoruz. Bizden sonra ise özellikle anne,babalara büyük görev düşüyor. Çocuklarımızın ellerinden tutalım ve onları geleceğe mutlu bireyler olarak yetiştirmek için takip edip, ilgilenmeyi ihmal etmeyelim. 2019 tüm çocuklarımıza ve bizlere iyilik, sağlık ve mutluluk getirsin” dedi. 
Kurum Müdürü Teymür'ün konuşmasının ardından program tutuklu çocukların yıl boyu eğitim gördüğü kurslarda hazırlanan ritim korosunun dinletisi ve halk oyunları ekiplerinin dans gösterisi gerçekleştirildi. Ayrıca düzenlenen çekilişte çocuklara yeni yıl hediyeleri verildi. Programın son bölümünde ise art arda çıkan sanatçılar eşliğinde çocuklar doyasıya eğlendi. Çocukların eğlencesine ceza evi personeli de eşlik etti. Program sonunda konuklara teşekkür plaketleri sunulurken hatıra fotoğrafı çektirildi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER