SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ŞAKRAN SEZONA HAZIR

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

31 Mayıs 2019 12:20 aliaga 436
ŞAKRAN SEZONA HAZIR
Aliağa Belediyesi'nin yaptığı sahil bandı düzenlemesi ve yeni açılan turistik mekanlarıyla ilçenin sayfiye bölgesi haline gelen Yenişakran, yaz sezonuna hazır.
Ramazan ayı boyunca tadilat ve yenilenme işlemlerini tamamlayarak kapılarını açmaya hazırlanan yerel işletmeler oldukça hareketli bir sezon beklediklerini ifade ederken, Aliağa Belediyesi de yaz boyunca bölgede düzenleyeceği konser, sergi ve etkinliklerle bölgedeki canlılığı artıracak.
Deniz, doğa ve tarihin bir arada bulunduğu ilçe, ayrıca yaz sporları için sunulan imkanlarla birlikte alternatif tatil arayışında olanlar için de gözde turistik beldelerden biri haline geldi. Meşhur poyrazı ve uygun denizi ile yelken ve sörf sporları için yakın gelecekte Alaçatı'ya rakip olacağı iddia edilen Yenişakran'da ev pansiyonculuğu ile sezonluk kiralanan oda ve evler, mevcut turistik tesisleriyle birlikte konaklama problemini ortadan kaldırıyor. 
Ulaşım kolaylığı, muhteşem manzarası ve eşsiz koyları ile günübirlik tatilcilerin de uğrak yeri olan Yenişakran, sahil bandındaki kafe, restoran ve barları ile yaz gecelerinizi renklendirmeye aday.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER