SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ŞEBEKE BAKIM NEDENİYLE ELEKTRİK KESİNTİSİ

GDZ Elektrik, şebeke bakım çalışmaları nedeniyle Aliağa'da planlı elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.

12 Temmuz 2019 17:11 aliaga 206
ŞEBEKE BAKIM NEDENİYLE ELEKTRİK KESİNTİSİ
GDZ Elektrik resmi internet sayfasından yapılan duyuruya göre 13 Temmuz 2019 Cumartesi günü Aliağa'nın bazı cadde ve sokaklarında elektrik kesintisi yaşanacak. 06.00 - 06.30 saatleri arasında Helvacı Mahallesinin Tamamı-Batı Beton Aliağa-Egetav-Ert İnşaat-Gübretürk Aş.-Çelikler-Efs İnşaat-Ayt Petrol-Başaran Çelepçi -S. Akdemir-Yusuf Doydu-Aşağı Şehit Kemal-Agromey Depoları-Feyzi Erim-Demser Demir Çelik-Avea -Dr Tarsa Tarım-Forsa Denizcilik -Aca Pet-Yukarı Şehit Kemal-Bersel Kimya -Yücel Erdoğan -Özbatılılar-Egetav-Yalçınkaya Petrol-Yasemin Tarım-Mimeta Kalıp -Tümsan Kimya-İlhami Çakar-Ultrans Taşımacılık -Relog Lojistik-Öğünler Hurda Metal-Sevindik Zeytinyağı-Gs Petrol-İzsu Helvacı-Özerdem Demir Tah.İnş.Paz. San.Ve Tic.Ltd.Şti.,İzsu Yukarı Şehit Kemal İçme Suyu, Rafet Gülbil-Fahrullah Tekman-Karbon Aray-Okuroğlu Petrol Ürünleri -Ege Tavukçuluk-Özyüksel Uluslararası-S.S.Horozgediği Koop-Habib Sırçancı-Remat İnşaat-Teco-Hanport Lojistik-Se Petrol-Yasin Kılıç-Asayağ-Gübre Taş-Cem Bilgin -Nusrettin Ülker -Uslu Demir Çelik Ltd. Şti. Penar Tekstil-Oms Metal-Hda Yapı Konteyner-İka Otoyol-Asım Balaban -Sulfert Kimya-Ferhasır ve civarına; 06:00 - 09:30 saatleri arasında ise Hüseyin Şairoğlu-Ümit Ok-Ercanlar Yumurta-Fikret Yeşil-Eryaş -Saadet Özcan ve civarına elektrik verilemeyecek.

 

GDZ ELEKTRİKTEN ÖNEMLİ HATIRLATMA

GDZ İzmir İl Müdürlüğü yaptığı açıklamada, kesinti öncesinde; Elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması ve jeneratörlerin şebeke ayırıcılarının açılması gerektiği bildirildi.

 

Altyapı çalışmaları nedeniyle bildirimli elektrik kesintileri için; GDZ Elektrik çağrı merkezini (186) arayabilirsiniz.

 

 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER