SİTE SAĞ REKLAM ALANI

SİGARA KAÇAKÇILARINA DARBE

Aliağa Kom Grup Amirliği ekiplerinin çalışmaları neticesinde 3500 paket gümrük kaçağı sigara, 18 paket nargile tütünü ve 72 karton boş makaron ele geçirildi.

07 Aralık 2018 13:01 aliaga 403
SİGARA KAÇAKÇILARINA DARBE
Aliağa Kom Grup Amirliği'nden gelen açıklamada Menemen'de yapılan araç, iş yeri ve ev aramalarında 3500 paket gümrük kaçağı sigara, 18 paket nargile tütünü ve 72 karton tekel bandrollü boş makaron ele geçirildiği bildirildi. 
Aliağa KOM Grup Amirliği konuyla ilgili açıklamasında "5607 SKM suçu kapsamında Sigara kaçakçılığına yönelik Menemen İlçesinde yapılan çalışma neticesinde;  M.N.Y ve S.T.  isimli şahısların iş yeri, araç ve ikametlerinde yapılan aramada 3500 paket Gümrük Kaçağı  sigara, 18 paket Gümrük olduğu değerlendirilen nargile tütünü, 72 karton tekel bandrollü boş makaron ele geçirilmiştir. Bahse konu Gümrük Kaçağı sigaranın piyasa değerinin yaklaşık 24.000 TL olduğu hesaplanmış olup önlenen kamu zararının ise 19.800 TL olduğu değerlendirilmiştir.” İfadelerine yer verdi. 
Konu ile ilgili Menemen Cumhuriyet Başsavcılığınca şahıslar hakkında; 5607 SKM suçundan adli işlem yapıldığı bilgisine ulaşıldı.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER