SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ŞİMŞEK'TEN İLK RANDEVU MUHTARLARA

Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Şimşek ilk buluşmasını Mahalle Muhtarları ile gerçekleştirdi.

17 Kasım 2018 16:33 aliaga 246
ŞİMŞEK'TEN İLK RANDEVU MUHTARLARA
Yıllardır sokakta sıkılmadık el bırakmayan, gerek mahallelilerin gerekse muhtarların sıkıntılarını dinleyen Aydın Şimşek, Aday Adaylığı başvurusunun ardından ilk buluşmasını Aliağa'nın Mahalle Muhtarları ile gerçekleştirdi. Mahalle muhtarlarını ve basın mensuplarını Tabakçı Restaurant'ta düzenlediği akşam yemeğinde ağırlayan Şimşek, davetini geri çevirmeyip gelen muhtarlara teşekkürlerini iletti. 
Akşam yemeği öncesi mahalle muhtarlarına seslenen Ak Parti Aliağa Belediye Başkanı Aday Adayı Aydın Şimşek "2014 yılında bu yola muhtarlarımızla birlikte çıktık. Yine önümüzdeki 2019 yerel seçimlerinde de bu yolda saygıdeğer muhtarlarımızla yürümeye devam edeceğiz. Beni hiç bu yolda yalnız bırakmadığınız için sizlere şükranlarımı sunuyorum. Sizler bu zamana kadar Aliağa'ya, bizlere hizmet verdiniz Allah nasip ederse ben de sizlere hizmet etmek için çalışacağım.” dedi. 
Bugüne kadar mahalle muhtarları ile iç içe olduklarını dile getiren Şimşek "Dünden bugüne yan yanıyız ama bugünkü buluşmamız daha heyecan verici, kendilerini davet ettim ve kırmayıp geldiler. Daha iyi hizmet etmek için adayım. Seçilirsem Muhtarlarımız olmadan adım atmayacağım. Muhtarlarımız birbirinden değerli ve mahallesi için mücadele ediyorlar. Sokağı bilen, vatandaşın nabzını tutan muhtarlarımızla çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. 
Şimşek'in konuşmasının ardından söz alan Aliağa Muhtarlar Derneği Başkanı Sevil Köse de Şimşek'e bu nazik davetinden dolayı teşekkür ederek tüm muhtarlar adına kendisine başarı dileklerini aktardı.
Yoğun katılımın gerçekleştiği gece muhtarlarla sohbet ve yemek eşliğinde devam etti. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER