SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

SINDIR SANAYİ ESANAFINI ZİYARET ETTİ

CHP Aliağa İlçe Yönetimi ve partililer Milletvekili Kamil Okyay Sındır'ın katılımı ile Aliağa Sanayi Sitesi esnafına seçim ziyaretlerinde bulundu.

09 Haziran 2018 11:48 aliaga 417
SINDIR SANAYİ ESANAFINI ZİYARET ETTİ
CHP Milletvekili Kamil Okyay Sındır seçim çalışmaları kapsamında CHP Aliağa İlçe Yönetimi'ne ziyarette bulundu. Partililer ile birlikte seçim çalışmalarına katılan Sındır Aliağa Sanayi Sitesi'ndeki esnafları dolaştı. Ekipler halinde esnafla buluşan Milletvekili Kamil Okyay Sındır ve partililer hem Aliağa Sanayi esnafının taleplerini dinledi hem de Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce için oy istedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER