SİTE SAĞ REKLAM ALANI

TED ALİAĞA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİNDEN BÜYÜK BAŞARI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

13 Şubat 2019 16:45 aliaga 316
TED ALİAĞA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİNDEN BÜYÜK BAŞARI
Urla'da yapılan Liseler Arası Oryantiring Yarışmalarında toplam 167 sporcu yarıştı. Yarışmaya katılan TED Aliağa Vakfı Özel Lisesi Takımı Genç Erkek B ve Genç Kız B kategorilerinde İzmir birincisi, Genç Kız A kategorisinde İzmir üçüncüsü, Genç Erkek A kategorisinde İzmir dördüncüsü oldu.
Bireysel sıralamada Nehir Toker İzmir ikincisi, Nehir Demircanİzmir üçüncüsü, Emine Çetin İzmir dördüncüsü oldu. Liseler arası Oryantiring yarışmalarında dereceye giren öğrenciler Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bayhan'ı makamında ziyaret etti. 
Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bayhan;  Ortaokul - Lise Müdürü & Genel Koordinatör Hasan Çelik ve Coğrafya Öğretmeni İslam Karasatılmış eşliğinde başarıları öğrencileri kabul ederek tebrik etti

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER