SİTE SAĞ REKLAM ALANI

TED KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ KYME'Yİ TEMİZLEDİ

Aliağa TED Koleji öğrencilerinden örnek davranış…

06 Kasım 2018 11:53 aliaga 341
TED KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ KYME'Yİ TEMİZLEDİ
Aliağa TED Koleji öğrencileri çevre temizliğine dikkat çekmek için KYME Tarihi Limanlar Bölgesi'nde temizlik yaptı. "Temiz Deniz, Temiz Kent" sloganıyla başlattıkları temizlik kampanyası kapsamında KYME Antik Kent bölgesindeki sahiline gelen öğrenciler Müzik Öğretmenleri Yücel Gezer'in keman dinletisi eşliğinde okul yöneticileri, öğretmenler ve velilerle birlikte kıyı şeridindeki çöpleri topladı. Antik Kent hakkında bilgilendirmelerin de yapıldığı etkinlikte sahil şeridinden 200 kiloya yakın çöp toplandı. Sigara izmaritleri, naylon poşetler, şişeler ve lastik tekerlekler Aliağa Belediyesi ekiplerince kamyona yüklenerek atık toplama tesisine götürüldü. 

Temizlikten sonra ise KYME sahili pırıl pırıl bir görüntüye kavuşturuldu. Çevre temizliğine duyarlılık oluşturmak, doğasına ve çevresine sahip çıkan bireyler yetiştirmek amacıyla etkinlik düzenlediklerini ifade eden TED Aliağa Koleji İlkokul Ortaokul Okul Aile Birliği Başkanı  Yücel Taşdemir "Ted Aliağa Koleji tarafından düzenlenen Kyme Antik Kentinde çocuklarımıza çevre ve doğaya saygı bilincini yerleştirmek amacıyla,çocuklarımız,velilerimiz ve öğretmenlerimizle birlikte kıyı temizliğini gerçekleştirdik.Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER