SİTE SAĞ REKLAM ALANI

TİCARİ UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜNDE TAHKİM SEMİNERİ

ALTO'DAN, ALİAĞA İŞ DÜNYASINA TİCARİ UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜNDE TAHKİM SEMİNERİ

27 Kasım 2018 15:20 aliaga 262
TİCARİ UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜNDE TAHKİM SEMİNERİ
Aliağa Ticaret Odası (ALTO), İmeak DTO Aliağa Şubesi ve İzmir Tahkim Derneği (İZTA) işbirliğiyle gerçekleştirilecek "Ticari Uyuşmazlıkların Çözümünde Tahkim” seminerinde, işverenlerin günümüz ticari ve iktisadi yaşantı içinde karşılaştıkları ticari ve bireysel anlaşmazlık ve uyuşmazlıkların alternatif çözüm yöntemlerinden olan tahkim müessesesinin ayrıntıları ile ilgili iş dünyası temsilcileri bilgilendirilecek.

Düzenlenecek seminer kapsamında, tahkime giriş, tahkim anlaşması hazırlama, tahkimde yargılama usulü, tahkim kararı yazma teknikleri, tahkim yargılaması sonrasında tanıma ve tenfiz (yabancı mahkemelerin verdikleri kararların Türkiye'de icraya konulabilmesi için gereken karar) usulü gibi konular ele alınacak.

ALTO M. Ender Özer Seminer Salonu'nda 29 Kasım Perşembe günü saat 15.00'da gerçekleşecek seminerin eğitmeni ise Yrd. Doç.Dr. Armağan Ebru Bozkurt Yüksel olacak.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER