SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

TSGI MÜHENDİSLİK İN EĞİTİME KATKISI DEVAM EDİYOR

ALİAĞA YENİŞAKRAN ORTAOKULU'NA 10 BİLGİSAYAR SETİ BAĞIŞLANDI

17 Ocak 2018 21:33 aliaga 479
TSGI MÜHENDİSLİK İN EĞİTİME KATKISI DEVAM EDİYOR
Aliağa Ortaokulu ve Aliağa Helvacı Ortaokulu'ndan sonra, TSGI Mühendislik eğitim sistemine bilgisayar bağışıyla katkı yapmaya Aliağa Yenişakran Ortaokulu ile devam ediyor.

Aliağa Yenişakran Mahalle Muhtarı Metin Yıldız ve Aliağa Yenişakran Ortaokulu Müdürü Ahmet Zeki Ege'nin Ege Rafineri Projesi ana müteahhit firması TSGI Mühendislik Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Departmanı'na okul ihtiyacını bildirmesi üzerine, firma tarafından Aliağa Yenişakran Ortaokulu'na Bilişim Teknolojileri dersi için 10 adet bilgisayar seti bağışlandı.

Okul Müdürü Ahmet Zeki Ege okul yönetimi ve öğrenciler adına TSGI Mühendislik'e desteklerinden ötürü memnuniyetini ve teşekkürlerini ileterek, Yerel Toplum Temsilcisi Gülveren Akış'a plaket takdim etti.Aliağa Yenişakran Ortaokulu Yönetimi, TSGI Mühendislik Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Departmanı yetkilileri ve öğrencilerin hatıra fotoğrafı çektirmesiyle bağış töreni sona erdi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER