SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

TSGI Mühendislik ve Türk Kadınlar Birliği Bitlikteliği

TSGI Mühendislik ve Aliağa Türk Kadınlar Birliği işbirliği içerisinde Aliağalı ev hanımlarının hazırladığı yemeklerle bugün bir organizasyon düzenledi

09 Nisan 2018 19:54 aliaga 365
TSGI Mühendislik ve Türk Kadınlar Birliği Bitlikteliği
Ege Rafineri Projesi ana müteahhit firması TSGI Mühendislik ve Türk Kadınlar Birliği Aliağa Şubesi biraraya gelerek yeni bir organizasyona daha imza attı.

Yerel ve ulusal ekonomiye yaptığı katkılar kadar sosyal yaşantıya da değer katma isteğinde olan TSGI Mühendislik yerel halk ile ilişkilerini güçlendirmek için birçok kurumsal sosyal sorumluluk projeleri yürütmekte.

Türk Kadınlar Birliği Aliağa Şubesi aracılığıyla TSGI Mühendislik'in düzenlemiş olduğu öğle yemeği organizasyonunda Aliağalı ev hanımlarının hazırladığı çeşitli yemekler sergilendi. TSGI Mühendislik kurucu ortaklarından Güney Kore GS Mühendislik ve İnşaat firması müdürleri ve 30 personeli Türk yemeklerini tattı.

TSGI Mühendislik bu tür etkinlikler düzenleyerek Aliağalı ev hanımlarına maddi ve manevi destek olurken, firmaların yerel toplumla etkileşimini de arttırmayı hedeflemektedir.

TSGI Mühendislik ve Türk Kadınlar Birliği Aliağa Şubesi temsilcileri böyle bir organizasyona ortaklık etmekten dolayı memnuniyetlerini dile getirdi ve kadın emeğinin daha görünür kılınmasını ve herkesten ev yapımı ürünleri sipariş ederek kadınları desteklemelerini diliyorlar.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER