SİTE SAĞ REKLAM ALANI

TSGI MÜHENDİSLİKTEN YENİ YIL BAĞIŞI

Ege Rafineri Projesi ana müteahhit firması TSGI Mühendislik sosyal sorumluluk kapsamında okullarla ve STK'larla işbirliğine devam ediyor.

26 Aralık 2018 17:09 aliaga 746
TSGI MÜHENDİSLİKTEN YENİ YIL BAĞIŞI
TSGI Mühendislik Halkla İlişkiler Departmanı tarafından 2018 yılı kapanış dönemi için geçtiğimiz dönemde planlanan iki proje bugün TSGI Mühendislik Yöneticileri'nin katılımı ile gerçekleştirildi.
Bilişim Teknolojileri dersleri ve Yabancı Dil eğitimi başta olmak üzere diğer tüm derslere destek olması için TSGI Mühendislik tarafından Aliağa Şehit Çavuş Bülent Kula İlkokulu'na 15 adet masaüstü bilgisayar seti bağışlandı.
Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn.Erdal Bayhan'ın katılımlarıyla başlayan törende TSGI Mühendislik katkılarıyla oluşturulan Bilgisayar Sınıfı açılışı yapıldı.
TSGI Mühendislik yöneticileri en değerli yatırımın eğitime ve çocuklara yönelik olduğunu vurgularken, şirketlerinin sosyal sorumluluk bilinci ile faaliyetlerini sürdürmesinden dolayı memnuniyetlerini paylaştılar. Aliağa Şehit Çavuş Bülent Kula İlkokulu Müdürü Mustafa Görken TSGI Mühendislik'e okula yapmış oldukları katkılarından dolayı teşekkür ederken, Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bayhan TSGI Yöneticilerine plaket takdim etti.

Bunun yanı sıra, Aliağa Engelliler Rehabilitasyon Derneği ile işbirliği içerisinde birçok ortak proje imza atan TSGI Mühendislik engelli vatandaşların yakınları ile iletişimlerini kolaylaştırmak adına Dernek'e 12 adet cep telefonu bağışında bulundu.

Aliağa Engelliler Rehabilitasyon Derneği Başkanı İbrahim Erdemir böyle paylaşımların kendisini ve tüm engelli vatandaşları mutlu ettiğini paylaştı ve TSGI Mühendislik'e Dernek'e verdikleri desteklerden ötürü teşekkürlerini iletti.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER