SİTE SAĞ REKLAM ALANI

TSGI STK'LARLA İŞBİRLİĞİNE DEVAM EDİYOR

Ege Rafineri Projesi ana müteahhit firması TSGI Mühendislik sosyal sorumluluk kapsamında okullarla ve STK'larla işbirliğine devam ediyor.

31 Mayıs 2019 16:11 aliaga 363
TSGI STK'LARLA İŞBİRLİĞİNE DEVAM EDİYOR
Ege Rafineri Projesi ana müteahhit firması TSGI Mühendislik sosyal sorumluluk kapsamında okullarla ve STK'larla işbirliğine devam ediyor.

TSGI Mühendislik Halkla İlişkiler Departmanı'na ulaşan Namık Kemal İlköğretim Müdürü Hasan Özkahraman, okullarında Bilişim Teknolojileri dersliği oluşturmak için bilgisayar talepleri olduğunu bildirmeleri üzerine, 20 adet bilgisayar seti bağışı gerçekleştirildi.

Aliağa Milli Eğitim Müdürü Sn. Erdal Bayhan ile birlikte TSGI Mühendislik yetkililerinden Kontrat Müdürü Alessandro Escalona, Güvenlik Müdürü Temel ErErsoy ve Kurumsal İlişkiler Yerel Toplum Temsilcisi Gülveren Ulu bağış törenine katıldılar.

Aliağa Milli Eğitim Müdürü Sn. Erdal Bayhan tarafından TSGI Mühendislik yetkilisi Alessandro Escalona'ya Teşekkür Plaketi takdim edilirken, TSGI Mühendisliğin Aliağa'daki okullara bilgisayar bağışının devam edeceği bildirildi.

TSGI Mühendislik yöneticileri; en değerli yatırımın eğitime ve çocuklara yönelik olduğu mesajını yinelediler
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER