SİTE SAĞ REKLAM ALANI

TÜGVA ÇAKABEY DENİZCİLİK KURSU BAŞLIYOR

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

18 Ocak 2019 13:24 aliaga 520
TÜGVA ÇAKABEY DENİZCİLİK KURSU BAŞLIYOR
Türkiye Gençlik Vakfı Aliağa İlçe Temsilciliği'nin başlattığı Çakabey Denizcilik Kursu yarı yıl tatilinde başlıyor. Gemisander Sponsorluğu, Aliağa Liman Başkanlığı, Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Gençlik Vakfı Aliağa İlçe Temsilciliği işbirliğiyle gerçekleştirilecek kursta denizcilik tarihi başta olmak üzere günümüz modern denizciliği, gemi adamlığı, denizde ilk yardım, denizcilik mevzuatı, deniz canlıları türleri, avlanma teknikleri gibi birçok konuda eğitim verilecek. 
Ortaokul ve lise çağındaki gençlere denizcilik eğitiminin verilmesi için düzenlenen kursta eğitimlerin yanı sıra tekne turu, gemi maket yapımı, Gemi Söküm Tesisleri ve liman gezileri de yapılacak.
Konunun uzmanlarından eğitim alacak gençler 15 gün boyunca hafta içi her  gün düzenlenecek olan Çakabey Denizcilik Kursu'nda hem denizcilik tarihine hem de pratiğine sahip olacaklar. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER