SİTE SAĞ REKLAM ALANI

TUNCA AİLESİNİN ACI KAYBI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

17 Mayıs 2019 13:48 aliaga 560
TUNCA AİLESİNİN ACI KAYBI
Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli ve ilçenin sevilen isimlerinden Ahmet Ömür Tunca'nın babası Enver Tunca hayatını kaybetti. 
Bir süredir rahatsız olan Enver Tunca'nın cenazesi Aydın'ın Sultanhisar ilçesine bağlı Atça Çarşı Camii'nden kaldırıldı. Merhumun cenaze törenine ailesi, sevenleri,  CHP Aliağa Belediye Meclis Üyesi Yasin Cıvlan ile Şakran ve Atçalı vatandaşlar katıldı.
Gazete Poyraz ailesi olarak, Merhum Enver Tunca'ya Allah'tan rahmet, sevenlerine baş sağlığı diliyoruz... 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER