SİTE SAĞ REKLAM ALANI

TÜRK POLİS TEŞKİLATI 174. YAŞINI ALİAĞALILARLA KUTLAYACAK

Türk Polis Teşkilatı'nın 174. Kuruluş yıl dönümü Aliağa'da düzenlenen törenle kutlanacak.

05 Nisan 2019 11:29 aliaga 354
TÜRK POLİS TEŞKİLATI 174. YAŞINI ALİAĞALILARLA KUTLAYACAK
Türk Polis Teşkilatının 174'üncü kuruluş yıl dönümü, 10 Nisan Polis Haftası Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün düzenlediği törenle kutlanacak. 10 Nisan Çarşamba günü saat:10.00'da Cumhuriyet Meydanı'nda Atatürk anıtına çelenk koyma ile başlayacak törende Motorize ekiplerin ve halk oyunu ekiplerinin gösterileri, Engelsiz Mehteran Takımı'nın dinletisi gerçekleştirilecek. 
Program aynı gün saat: 10.45'te Engelsizler Cafe'de lokma hayrı ve saat: 12.30'da Merkez Camii'nde şehitler için Mevlid-İ Şerif okunması ile devam edecek. 
Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü, vatandaşların 10 Nisan Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluş yıl dönümüne davetli olduğunu duyurdu.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER