SİTE SAĞ REKLAM ALANI

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK VE EN MODERN HAYVAN BAKIMEVİ ALİAĞA'DA AÇILACAK

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Türkiye Yardım Sevenler Derneği Aliağa Şubesi Başkanı Dilek Gülboy ve yönetimi ziyaret etti.

06 Mart 2019 12:20 aliaga 346
TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK VE EN MODERN HAYVAN BAKIMEVİ ALİAĞA'DA AÇILACAK
Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Türkiye Yardım Sevenler Derneği Aliağa Şubesi Başkanı Dilek Gülboy ve yönetimi ziyaret etti.

Bugüne kadar yardıma muhtaç birçok aileye çeşitli yardımlarda bulunan ve başarılı öğrencilere burs imkânı sağlayan Türkiye Yardım Sevenler Derneği Aliağa Şubesi Yönetimi Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar'ı dernek binasında ağırladı.

TOKİ'DEN ALİAĞA'YA 5 BİN KONUT

Dernek yönetiminin TOKİ hakkındaki sorularını yanıtlayan Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, "Son yıllarda Aliağamızda ciddi bir konut sorunu yaşanıyor. TOKİ ile yaptığımız görüşmeler neticesinde Aliağamızın konut sorununa bir nebzede çözüm üretebilecek kararlar alındı. TOKİ aldığı karar doğrultusunda Aliağamızda 5 bin konutluk bir projeyi hayata geçirecek” dedi.

ALİAĞA'YA 301 YATAKLI A SINIFI YENİ DEVLET HASTANESİ

Başkan Serkan Acar, Aliağa'ya yapılacak olan meslek hastalıkları hastanesi ve yeni devlet hastanesi hakkında da bilgiler verdi. Başkan Serkan Acar, "Dokuz Eylül Üniversitesi ile yaptığımız iş birliği çerçevesinde Aliağamıza Türkiye'nin dördüncü meslek hastalıkları hastanesini kazandıracağız. Temel atma hazırlıklarını yaptığımız meslek hastalıkları hastanesi 2019 yılı sonunda vatandaşlarımızın hizmetine açılacak. Meslek hastalıkları hastanesinin yanı sıra Aliağamıza 301 yataklı A sınıfı yeni bir devlet hastanesi kazandırılacak. Hastane projelerin hayata geçmesi ile birlikte Aliağamızda sağlık sorunu çözüme kavuşacak. Hastalarımız tedavi için Aliağa dışına gitmek zorunda kalmayacak ” dedi.

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK VE EN MODERN HAYVAN BAKIMEVİ ALİAĞA'DA AÇILACAK

Başkan Serkan Acar ayrıca sokak hayvanları için yakın bir zamanda Çıtak bölgesinde Türkiye'nin en büyük ve en modern hayvan barınağı ve bakımevinin de tamamlanarak hizmete açılacağını söyledi.

GÜLBOY'DAN BAŞKAN SERKAN ACAR'A TEŞEKKÜR

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkiye Yardım Sevenler Derneği Aliağa Şubesi Başkanı Dilek Gülboy, her zaman yanlarında olan Başkan Serkan Acar'a derneğe sağladığı katkılardan ötürü teşekkür etti. Gülboy, "Şahsım ve derneğim adına size teşekkür ediyorum. Beş yıl boyunca her isteğimize cevap verdiniz. Hiçbir zaman geri çevirmediniz. Derneğimize büyük katkılarınız oldu” dedi. Ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafları ile son buldu.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER