SİTE SAĞ REKLAM ALANI

UĞURTAŞ ŞİKAYETLERİ DEĞERLENDİRDİ

Aliağa İlçe Emniyet Müdürü Yasin Uğurtaş vatandaşlardan gelen istekleri değerlendirdi.

07 Kasım 2018 17:51 aliaga 524
UĞURTAŞ ŞİKAYETLERİ DEĞERLENDİRDİ
Aliağa İlçe Emniyet Müdürü Yasin Uğurtaş vatandaşlardan gelen istek ve dilekleri değerlendirmek üzere Aliağa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Salih Yiyitalp ve 39 nolu Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı İbrahim Borazan ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte istişare toplantısı gerçekleştirdi. 
Aliağa'da şehir içi ve diğer minibüs hatlarındaki şikayet ve talepleri değerlendiren Aliağa İlçe Emniyet Müdürü Yasin Uğurtaş  istişare toplantısında alınan kararların vatandaşlara iletileceğini ve çeşitli düzenlemelerin hayata geçirileceğini bildirdi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER