SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

UĞURTAŞ'TAN ÇOCUKLARA BAŞARI HEDİYESİ

Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü, bünyesinde görev yapan personellerin başarı gösteren çocuklarına karne hediyesi verdi.

09 Haziran 2018 21:33 aliaga 341
UĞURTAŞ'TAN ÇOCUKLARA BAŞARI HEDİYESİ
Aliağa ilçe Emniyet Müdürlüğü sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan Mehmet Demir ve Tümer Tez'in çocuklarına yıl sonu hediyelerini takdim etti.

Okullarında gösterdikleri başarılar dolayısıyla çocuklara İlçe Emniyet Müdürü Yasin Uğurtaş tarafından Bisiklet, Atatürklü tişört ve şapka armağan edildi.

Aliağa Ortaokulu 6. Sınıflar arasında eğitim ve öğretimi birincilikle tamamlayan Emniyet Müdürlüğü personeli Mehmet Demir'in oğlu Efe Demir ve Petro-Kimya Ortaokulu'nda okuyan 7.sınıflar arasında eğitim ve öğretimini ikincilikle tamamlayan Tümer Tez'in oğlu Mahmut Tez'e derslerinde göstermiş oldukları başarıdan dolayı bisiklet, Atatürklü tişört ve şapka hediyesi Aliağa İlçe Emniyet Müdürü Yasin Uğurtaş tarafından verildi. Makamında çocuklarla bir araya gelen İlçe Emniyet Müdürü Yasin Uğurtaş yapmış olduğu açıklamada personel çocuklarının öz güvenlerinin artması, derslerinde başarı göstermeleri için hedef koyduklarını bu şekilde başarı gösteren çocukların ödüllendirilmeye devam edeceğini aktardı.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER