SİTE SAĞ REKLAM ALANI

URFA'YA UZANAN DAYANIŞMA

CHP Aliağa Gençlik Kolları'nın başlattığı yardım kampanyası sonlandırıldı.

24 Ekim 2018 12:48 aliaga 579
URFA'YA UZANAN DAYANIŞMA
"Kardeşlerimiz için el ele" diyerek Şanlıurfa'daki öğrenciler için kırtasiye yardım kampanyası düzenleyen CHP Aliağa Gençlik Kolları kampanyayı sonlandırdıklarını duyurdu. 
CHP Gençlik Kolları Başkanı Kayhan Aydın "CHP Aliağa Gençlik Örgütü olarak Şanlıurfa'da ki köy okulumuz için başlattığımız yardım kampanyamızı bugün itibar ile sonlandırdık. Sabahın ilk ışıklarında kolilerimizi PTT aracılığı ile kargoladık. Bu süreçte partili,partisiz yanımızda olan,bu önemli kampanyada bizlere desteğini esirgemeyen tüm gönül dostlarımıza sonsuz teşekkür ederiz." açıklamasında bulundu. 
Toplanan yardımlar kolilenerek Urfa'daki öğrencilere ulaştırılmak üzere kargoya verildi. 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER