SİTE SAĞ REKLAM ALANI

UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEYE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü uyuşturucuyla mücadelede hız kesmeden devam ediyor.

16 Kasım 2018 16:59 aliaga 508
UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEYE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada "ilçemizde meydana gelen narkotik olayları ile ilgili olarak Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü tüm birimleri ile mücadeleye devam etmektedir.” ifadelerine yer verildi. Aliağa'da düzenlenen operasyonlar ile 175 şahsın yakalandığını duyuran İlçe Emniyeti "Toplam 96 olayda, 175 şahıs yakalanmış, toplam 3,5 kg esrar maddesi, 50 kök hint keneviri, 50 gr kokain ve türevleri ile 200 gr mariuhanna maddesi ele geçirilmiş ve yakalanan şahıslardan 9 kişi tutuklanmış, 166 şahıs hakkında adli merciiler tarafından, adli kontrol veya tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmışlardır.” denildi. 

"Vatandaşlarımıza teşekkürü borç biliriz” 

Vatandaşlardan gelen ihbar ve şikayetlerin değerlendirildiği İlçe Emniyeti "Özellikle, ilçemizde meydana gelen narkotik olayları ile ilgili olarak Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü tüm birimleri ile mücadeleye devam etmektedir. Vatandaşlarımız tarafından sık sık dile getirilen uyuşturucu kullanımı ile ilgili ihbar ve şikayetleri değerlendiren emniyet güçleri, ilçemizde 2018 yılı yılbaşından bugüne kadar yapmış oldukları alan çalışmalarında; Ülkemiz gençliğine illet olan uyuşturucu ile ilgili olarak yapılan mücadelede, Emniyet Güçlerine vatandaşlarımız tarafından yapılan yardımlar hız kesmeden devam etmektedir. Bu illete karşı yapılan mücadelenin sadece Emniyet Güçlerinin çabaları ile yeterli olmayacağı göz önünde bulundurularak, vatandaşlarımız tarafından ihbar hatlarına yapılan ihbarların ve her türlü duyumun titizlikle değerlendirileceği ve bugün görmezden gelinen bir konunun yarın şahsın kendisine ve ailesine zarar verebileceği de unutulmamalıdır. Bugüne kadar suç ve suçlu ile mücadelede Emniyet Güçlerine yardımcı olan tüm vatandaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz. Ayrıca, her türlü suç ile mücadelenin artarak devam etmesi amacıyla Aliağalı vatandaşlarımızın her türlü duyum, ihbar vb. konular ile ilgili olarak Aliağa Emniyet Müdürlüğüne bilgi aktarması çok büyük önem arz etmekte olup, her türlü konuda yardımcı olan kişilerin kimlik bilgileri tamamen gizli tutulmaktadır.” açıklamalarında bulundu.


Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER