SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

YENİÇERİLER TARAFTAR DERNEĞİ ÜYELERİ İFTAR PROGRAMINDA BİR ARAYA GELDİ

İzmir'in Aliağa ilçesinde faaliyetlerini sürdüren Yeniçeriler Taraftar Derneği üyeleri düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

04 Haziran 2018 16:00 aliaga 254
YENİÇERİLER TARAFTAR DERNEĞİ ÜYELERİ İFTAR PROGRAMINDA BİR ARAYA GELDİ
Ezanın okunmasıyla birlikte dualarla oruçlarını açan dernek üyeleri, Ramazan ayında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Dernek tesislerinde gerçekleştirilen iftar programına dernek yöneticileri, üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı. Programda katılımcılara çorba, pilav, kavurma, salata, tatlı ve ayran ikramları yapıldı. 250 kişilik yemek ikramının yapıldığı programda Ramazan ayının toplu iftar geleneği de yaşatıldı. İftar sonrasında minikler palyaço eşliğinde gerçekleştirilen geleneksel oyunlarla doyasıya eğlendi.

İftar programını Ramazan ayında geleneksel hale getireceklerini belirten Yeniçeriler Dernek Başkanı Mete Vural, “Tüm İslam aleminin mübarek Ramazan ayını tebrik ediyorum. Taraftarlarımız ile bir araya gelerek Ramazan ayının toplu iftar geleneğini yaşattık. Amacımız Aliağa sevdalılarını bir araya getirip kaynaştırmaktı. Bu etkinliğimizi geleneksel hale getirmek istiyoruz. İftar soframıza katılan tüm üyelerimize ve katılımcılarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

İftar yemeğinin ardından dernek yöneticileri ve üyeleri gecenin geç saatlerine kadar sohbet ederek, gelecek sezon yapacakları etkinlikler hakkında fikir alışverişlerinde bulundu.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER