SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

YENİDEN ÇINARALTINDA BULUŞTULAR

DİSK Emekli-Sen Aliağa üyelerinin geçtiğimiz yıl başlattığı Çınaraltı Sohbetleri'nin bu yılki ilk programı Sahil Kafe'de gerçekleşti.

30 Ekim 2018 11:49 aliaga 542
YENİDEN ÇINARALTINDA BULUŞTULAR
Aliağa'nın geçmişten bugüne uzanan hikayesini farklı konular etrafında incelemek için düzenlenen Çınaraltı Sohbetleri'nin bu yılki ilk söyleşisi "Geçmişten günümüze Aliağa'da Milli bayram kutlamaları” başlığıyla gerçekleşti. Emekli-Sen Aliağa Temsilciliği'nin geçen yıl başlattığı ve Aliağa'da geçmişten bugüne yaşanan değişimi, eski günleri ve gelenekleri tanıkları ile konuşmayı hedefleyen Tarihi Çınaraltı Sohbetlerinin Aliağa'da yaşanan milli bayramları değerlendirdiği söyleşi Sahil Kafe'de gerçekleşti.

Söyleşiye tanıklıklarını anlatmak üzere katılan konuşmacılar Gülderen Atalay, Rasime Vural, Özbil Tunca ve Sami Toydemir katılımcılarla birlikte eski günleri yaad ederken bugünkü milli bayram kutlamalarını da konuştular. Katılımcılara plaket sunumunun ardından konuklar Emekli-Sen Aliağa Temsilciliği'nin hazırladığı fotoğraf sergisini ziyaret etti.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER